Rozegrano Zawody Świąteczno-Noworoczne na Strzelnicy Mundurowego Klubu Strzeleckiego – OSP Jednostka Ratownictwa Specjalnego w Kowalewku 17.12.2017

W dniu 17-12-2017 na terenie Strzelnicy Sportowej Mundurowego Klubu Strzeleckiego w Kowalewku odbyły się zawody strzeleckie wpisane do kalendarza Kujawsko Pomorskiego Związku Strzelectwa Sportowego.  Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem jak na porę roku, w zawodach wzięło udział kilkudziesięciu sportowców strzelectwa. Nad sprawnym i bezpiecznym przeprowadzeniem zawodów czuwali Grzegorz Śledziński, Krzysztof Napieralski, Przemysław Zalewski, Sławomir Kubalewski. Rozegranych zostało 5 konkurencji sportowych po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców.
Pistolet Centralnego zapłonu: 1 miejsce Rafał Stasiak,  2 miejsce Artur Wiland,  3 miejsce Robert Światłowski;

Karabin Centralnego zapłonu: 1 miejsce Rafał Stasiak, 2 miejsce Juliusz Wiland, 3 miejsce Dariusz Michalski

Strzelba Gładgolufowa: 1 miejsce Sławomir Sławiński, 2 miejsce Mateusz Stachowski, 3 miejsce Łukasz Faltyński

Pistolet sportowy: 1 miejsce Artur Wiland, 2 miejsce Sławomir Sławiński, 3 miejsce Bartosz Kufel

Karabin Sportowy: 1 miejsce Bartosz Kufel, 2 miejsce Łukasz Miga, 3 miejsce Arkadiusz Falender

Zawody przebiegły w miłej atmosferze, uczestnicy złożyli sobie życzenia świąteczno-noworoczne,  na zakończenie organizator dla wszystkich przewidział poczęstunek w postaci kiełbasek pieczonych w ognisku. Kierownik Strzelnicy w Kowalewku zaprosili uczestników do udziału w imprezach sportowych w roku 2018, oraz wszystkich sympatyków i chętnych do wstąpienia w szeregi Mundurowego Klubu Strzeleckiego w Kowalewku  oraz doskonalenia umiejętności strzeleckich.