Jesteś fanem strzelania lub masz ochotę spróbować swoich sił w tym sporcie, powinieneś odwiedzić strzelnicę sportową w Kowalewku gm. Kcynia. Nie miałeś wcześniej styczności z bronią palną? Nic nie szkodzi, nasi instruktorzy przeprowadzą fachowy instruktaż oraz niezbędne szkolenie.
Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu w każdą sobotę od godziny 10:00 oraz w pozostałe dni po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502729974 lub 503340398

.

Strzelania indywidualne
Każdy może spróbować swoich sił w strzelaniu z broni palnej pod okiem doświadczonych instruktorów.
W naszej ofercie znajdują się szkolenia strzeleckie dla wszystkich, również dla osób, które nigdy nie miały styczności z bronią palną. Organizujemy kursy przygotowawcze do pozwolenia na broń. Możliwość strzelania do tarcz oraz innych celów. Stale powiększamy nasz arsenał, o kolejne jednostki broni.

Własna broń
Chcesz spotkać się, wymienić doświadczeniami i strzelać w towarzystwie innych miłośników broni palnej? Zapraszamy osoby z pozwoleniem na broń, własnymi jednostkami broni i własną amunicją oraz osoby strzelające z czarnego prochu na wspólne strzelanie na strzelnicy w Kowalewku.

Grupy zorganizowane
Organizujemy imprezy firmowe, integracyjne, spotkania rodzinne oraz wieczory kawalerskie i panieńskie. Oferty przygotowujemy indywidualnie w zależności od formy i ilości uczestników. Do dyspozycji strzelców jest biesiadnik na 80 osób, grill/ognisko lub istnieje możliwość zamówienia zewnętrznego cateringu.

O nas
Mundurowy Klub Strzelecki jest organizacją przyległą do Jednostki Ratownictwa Specjalnego. Jest on zarejestrowany w Polskim Związku Strzelectwa Sportowego, posiadając licencję klubową. Najistotniejszym celem Mundurowego Klubu Strzeleckiego jest propagowanie strzelectwa jako dyscypliny sportowej, oraz ciągłe rozwijanie form strzelectwa. Należy także wspomnieć o podnoszeniu umiejętności i wiedzy o strzelectwie zarówno wśród osób należących do klubu, jak i wszystkich zainteresowanych tą dyscypliną sportu. Realizacja powyższych celów jest możliwa, poprzez przeprowadzanie szkoleń strzeleckich oraz organizację imprez sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych. Do Mundurowego Klubu Strzeleckiego należą osoby zainteresowane strzelectwem sportowym, jak i osoby które kolekcjonują broń. Wszystkie osoby zrzeszone z klubie mogą liczyć na pomoc przy ubieganiu się o pozwolenie na broń palną sportową jak i kolekcjonerską poprzez czynne uczestnictwo w zebraniach, sesjach i wyjazdach terenowych. Mundurowy Klub Strzelecki posiada własną strzelnicę sportową, na której osoby zrzeszone mogą ćwiczyć strzelectwo. Członkiem Mundurowego Klubu Strzeleckiego może pozostać każda pełnoletnia osoba, która złoży wymagane dokumenty członkowskie i opłaci składkę klubową.

Nowe godziny możliwości strzelań na naszej strzelnicy.

Strzelania możliwe:
Wtorki od 14 do 20
Środy od 14 do 20
Czwartki od 14 do 20
Piątki od 14 do 20
Soboty od 10 do 18
Niedziele i Poniedziałek NIECZYNNE

Dodatkowe terminy strzelań tylko i wyłącznie po uzgodnieniu.