Zapraszamy na Zawody Strzeleckie w Kowalewku – 7 listopad 2020r.

Zapraszamy strzelców oraz wszystkich sympatyków strzelectwa do wzięcia udziału w otwartych zawodach strzeleckich, które odbędą się w sobotę 7 listopada o godzinie 10 na strzelnicy w Kowalewku. Rozegrane zostaną konkurencje strzeleckie: tarczowe – pistolet centralnego zapłonu, karabin centralnego zapłonu, pistolet bocznego zapłonu, karabin bocznego zapłonu oraz dynamiczne w formule „speed steel” – strzelba,  pistolet oraz 3GUN.

Zawody zgłoszone do kalendarza PZSS.

Wszystkich uczestników prosimy o zachowanie wszelkich zasad związanych z covid, dystans społeczny, maseczki, prosimy korzystać ze środków do dezynfekcji znajdujących się na strzelnicy,  mile widziane rękawiczki jednorazowe. Przypominamy również iż wszelkie imprezy sportowe odbywają się bez udziału publiczności, oraz w limicie 250 sportowców.

Organizator zapewnia dla osób nieposiadających broni – broń i amunicję, oraz dostęp do biesiadnika, sprzętu do pieczenia kiełbasek, ognisko oraz dobrą zabawę J.

Zapraszamy do kontaktu również wszystkich, co chcieliby dopiero rozpocząć przygodę z strzelectwem lub też chcą uzyskać pozwolenie na broń. Więc jeśli jesteś fanem strzelania lub masz ochotę spróbować swoich sił w tym sporcie, powinieneś odwiedzić strzelnicę sportową w Kowalewku gm. Kcynia. Nie miałeś wcześniej styczności z bronią palną? Nic nie szkodzi, nasi instruktorzy przeprowadzą fachowy instruktaż oraz niezbędne szkolenie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu w każdą sobotę od godziny 10:00 oraz w pozostałe dni po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502729974 lub 503340398.
www.jrs-kowalewko.pl