W miniony weekend na terenie strzelnicy Mundurowego Klubu Strzeleckiego w Kowalewku zostały przeprowadzone zawody strzeleckie, z cyklu tegorocznych imprez sportowych, których celem było między innymi oddanie hołdu żołnierzom 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej oraz popularyzacja sportu strzeleckiego i postaw patriotycznych.  Zawody zgromadziły kilkudziesięciu strzelców, którzy rywalizowali w następujących konkurencjach – pistolet centralny zapłon odległość 25m, karabin centralny zapłon odległość 100m oraz strzelba dynamiczna. Zawody były zgłoszone do kalendarza Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, co znacznie podniosło rangę oraz wymusiło ducha zdrowej rywalizacji sportowej gromadząc znanych strzelców z terenu całego regionu.

W ostateczności najlepszymi okazali się:
PISTOLET
1 miejsce – KRZYŻAŃSKI Seweryn – JRS Kowalewko
2 miejsce – KURAŚ Marcin – Zawisza Bydgoszcz
3 miejsce – WINIECKI Krzysztof  – JRS Kowalewko

KARABIN
1 miejsce – JASIŃSKI Jacek – JRS Kowalewko
2 miejsce – KURAŚ Marcin – Zawisza Bydgoszcz
3 miejsce – ŁOBODA Mariusz – JRS Kowalewko

STRZELBA
1 miejsce – SARWIŃSKI Radosław – Zawisza Bydgoszcz
2 miejsce – CIOCH Michał – Zawisza Bydgoszcz
3 miejsce – KURAŚ Marcin – Zawisza Bydgoszcz

Z pośród wszystkich uczestników zawodów rozlosowana była nagroda gówna Lot Motolotnią. Szczęśliwcem okazał kolega Michał Cioch, będzie miał On możliwość podziwiania wspaniałych widoków i zabudowań z niecodziennej perspektywy.

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent, który na długo zostanie w pamięci? Bliska osoba lubi adrenalinę i dreszczyk emocji? Jeśli tak, to taki ekstremalny prezent jak lot motolotnią może okazać się doskonałym upominkiem. To także możliwość podziwiania wspaniałych widoków i zabudowań z niecodziennej perspektywy. Prezent świetnie sprawdzi się jako jedna z atrakcji wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. Voucher można wręczyć również z okazji urodzin lub rocznicy, a także sprezentować samemu sobie. Zapraszamy na loty motolotnią Tel.886450857

Zapraszamy na kolejne zawody na strzelnicę w Kowalewku, zachęcamy wszystkich do udziału w nich.

Zapraszamy do kontaktu również wszystkich, co chcieliby dopiero rozpocząć przygodę z strzelectwem lub też chcą uzyskać pozwolenie na broń. Więc jeśli jesteś fanem strzelania lub masz ochotę spróbować swoich sił w tym sporcie, powinieneś odwiedzić strzelnicę w Kowalewku (gm. Kcynia). Nie miałeś wcześniej styczności z bronią palną? Nic nie szkodzi, nasi instruktorzy przeprowadzą fachowy instruktaż oraz niezbędne szkolenie.
Wyrobisz u Nas również Prowadzącego Strzelanie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu.
Strzelania możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502729974 lub 503340398.

www.jrs-kowalewko.pl