Zapraszamy strzelców oraz wszystkich sympatyków strzelectwa do wzięcia udziału w otwartych zawodach strzeleckich, które odbędą się w niedzielę 1 Maja o godzinie 10 na strzelnicy w Kowalewku. Rozegrane zostaną konkurencje strzeleckie: tarczowe – pistolet centralnego zapłonu, karabin centralnego zapłonu, pistolet bocNego zapłonu, karabin bocznego zapłonu oraz konkurencje dynamiczne „blaszanka” –  strzelba, pistolet, karabin.
Możliwość zaliczenia osobo-startów do utrzymania licencji zawodniczej.
Zawody zgłoszone do kalendarza PZSS.

Organizator zapewnia dla osób nieposiadających broni – broń i amunicję, oraz dostęp do biesiadnika, sprzętu do pieczenia kiełbasek, ognisko oraz dobrą zabawę

Zapraszamy do kontaktu również wszystkich, co chcieliby dopiero rozpocząć przygodę z strzelectwem lub też chcą uzyskać pozwolenie na broń. Więc jeśli jesteś fanem strzelania lub masz ochotę spróbować swoich sił w tym sporcie, powinieneś odwiedzić strzelnicę w Kowalewku (gm. Kcynia). Nie miałeś wcześniej styczności z bronią palną? Nic nie szkodzi, nasi instruktorzy przeprowadzą fachowy instruktaż oraz niezbędne szkolenie.

Wyrobisz u Nas również Prowadzącego Strzelanie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu.
Strzelania możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502729974 lub 503340398.