W miniony weekend 28 września na terenie strzelnicy w Kowalewku zostały przeprowadzone zawody strzeleckie w konkurencjach pistolet centralnego zapłonu dystans 25m, karabin centralnego zapłonu dystans 100m, oraz strzelba dynamiczna SPEED STEEL.

Kierownik Strzelnicy wraz z instruktorami przywitali wszystkich uczestników zawodów oraz życzyli samych sukcesów w duchu sportowej rywalizacji. Zawody strzeleckie na strzelnicy w Kowalewku wpisały się już na stałe w cykl imprez sportowych, których celem jest między innymi oddanie hołdu żołnierzom 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej oraz popularyzacja sportu w tym sportu strzeleckiego, postaw patriotycznych, promowaniu walorów rekreacyjno sportowo przyrodniczych regionu. Zawody zgromadziły kilkudziesięciu strzelców, którzy zaciekle, lecz w sportowym duchu rywalizowali ze sobą. W ostateczności najlepszymi okazali się:

Karabin centralny zapłon 100m
1 miejsce Szutkowski Grzegorz 98pkt
2 miejsce Sławiński Sławomir 97pkt
3 miejsce Falryński Łukasz 94pkt

Pistolet centralny zapłon 9mm 25m
1 miejsce Gorący Filip 83pkt
2 miejsce Jasiński Jacek 79pkt
3 miejsce Światłowski Robert 79pkt

Konkurencja dynamiczna SPEED STEEL
1 miejsce Sławiński Sławomir 3.82
2 miejsce Światłowski Robert 4.46
3 miejsce Sadurski Maciej 5.34

Na zakończenie wręczono pamiątkowe dyplomy oraz „puchary” organizator zapewnił dla wszystkich uczestników słodki poczęstunek w postaci domowych wypieków, gorących napojów, tradycyjnie również nie zabrakło pieczonych kiełbasek z ogniska.

Zapraszamy na kolejne zawody 25.10 na strzelnicę w Kowalewku, oraz na rundy strzeleckie w każdą sobotę od godziny 10 zachęcamy wszystkich do udziału w nich.

www.jrs-kowalewko.pl