Na strzelnicy sportowej w Kowalewku podczas V rundy strzeleckiej po raz kolejny spotkali się zawodnicy oraz i sympatycy strzelectwa.  Aura dopisała a przybyli uczestnicy mogli skorzystać z szerokiego wachlarza broni, udostępnionej na strzelnicy, co wpływało na doskonałe wyniki strzelców.

Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji, w klasyfikacji V rundy strzeleckiej począwszy od najlepszego wyniku zawodnicy uplasowali się następującej kolejności: Robert Światłowski, Paweł Stałowski, Sebastian Pochylski, Hubert Wawrzyniak, Paulina Pochylska, Izabela Dobiasz.

Jesteś fanem strzelania lub masz ochotę spróbować swoich sił w tym sporcie, powinieneś odwiedzić strzelnicę sportową w Kowalewku gm. Kcynia. Nie miałeś wcześniej styczności z bronią palną? Nic nie szkodzi, nasi instruktorzy przeprowadzą fachowy instruktaż oraz niezbędne szkolenie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu w każdą sobotę od godziny 10: 00 oraz w pozostałe dni po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502729974 lub 886450857.