Strzelnica Kowalewko: Nocna Blaszanka  za nami

W minioną sobotę na terenie strzelnicy w Kowalewku przeprowadzono dodatkową, tym razem nocną rundę w ramach Ligi Strzelectwa Dynamicznego „Blaszanka Kowalewko Challenge”, z cyklu tegorocznych imprez sportowych, których celem było między innymi oddanie hołdu żołnierzom 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej oraz popularyzacja sportu strzeleckiego  oraz postaw patriotycznych.

„Blaszanka Kowalewko Challenge” to cykl zawodów sportowych, które rozgrywane były raz w miesiącu a klasyfikacja strzelców prezentowana jest w formie ligi strzeleckiej.

Ostatecznie najlepsze wyniki Nocnej Blaszanki uzyskali:

  1. GRZANKA KACPER
  2. WOJTAROWICZ RAFAŁ
  3. LEŚNIAK SŁAWOMIR

Podczas sezonu strzeleckiego 2023 w zawodach wzięło 80 sportowców z całej polski, dziękujemy za tak liczną rywalizację.

Mamy nadzieję, że taka forma rozgrywek, i relatywnie niski próg uczestnictwa w ambitnym współzawodnictwie, rozrusza lokalne środowiska strzeleckie, wyłoni nowe talenty strzelectwa dynamicznego, przyczyniając się do jeszcze większego rozwoju strzelectwa dynamicznego w Polsce.
Nasz cel i misja jest dalej ten sam: ułatwiać dostęp do strzelectwa dynamicznego, wspierać was w stawianiu pierwszych kroków na tej ścieżce, wspólnie trenować.
Z dużą uwagą i w przemyślany sposób są projektowane tory, które są naszym głównym atutem. Przed każdymi zawodami prezentujemy zawodnikom nasze pomysły, co umożliwia uczestnikom przekazywanie nam uwag czy wskazówek jeszcze przed samą imprezą.

Zapraszamy do kontaktu również wszystkich, co chcieliby dopiero rozpocząć przygodę z strzelectwem lub też chcą uzyskać pozwolenie na broń. Więc jeśli jesteś fanem strzelania lub masz ochotę spróbować swoich sił w tym sporcie, powinieneś odwiedzić strzelnicę w Kowalewku (gm. Kcynia). Nie miałeś wcześniej styczności z bronią palną? Nic nie szkodzi, nasi instruktorzy przeprowadzą fachowy instruktaż oraz niezbędne szkolenie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu.
www.jrs-kowalewko.pl