Zapraszamy strzelców oraz wszystkich sympatyków strzelectwa do wzięcia udziału w Pokazach Sig Sauer oraz otwartych dynamicznych zawodach strzeleckich, które odbędą się w sobotę 16 października o godzinie 11 na strzelnicy w Kowalewku.

Pokaz współczesnej broni palnej organizowanej przez www.szuster.com.pl to doskonała okazja by zapoznać się z wieloma konstrukcjami broni tak renomowanej marki jaką jest niewątpliwie Sig Sauer.
Uczestnicy będą mogli zapoznać się z całą gamą pistoletów oraz karabinów tej marki w tym modeli wyjątkowych i unikalnych. Również w tym dniu będzie możliwość przetestowania – postrzelania, z udostępnionych w pokazach jednostek broni.

Dodatkowo każdy zainteresowany może zaspokoić swoją ciekawość na temat aktualnego stanu prawnego posiadania broni palnej w Polsce i porozmawiać z pasjonatami strzelectwa sportowego, łowiectwa oraz kolekcjonerstwa broni palnej.

Rozegrane zostaną również zawody strzeleckie w konkurencjach Pistolet (blaszanka) oraz karabin i pistolet dynamiczny.
Możliwość zaliczenia osobo-startów do utrzymania licencji zawodniczej –  Zawody zgłoszone do kalendarza PZSS.
Na zawodników czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez www.wojski.com.pl dla wszystkich konkurencji.
1 miejsce – bon na zakupy w wysokości 300 zł
2 miejsce – bon na zakupy w wysokości 200 zł
3 miejsce – bon na zakupy w wysokości 100zł
Start zawodów 16.10.2021 Godzina 11:00.
Trening strzelecki przed zawodami i zapoznanie z torem od godziny 10:00.

Organizator zapewnia dla osób nieposiadających broni – broń i amunicję, oraz dostęp do biesiadnika, sprzętu do pieczenia kiełbasek, słodki poczęstunek, ognisko oraz dobrą zabawę.

Dla uczestników wydarzenia organizatorzy www.szuster.com.pl www.wojski.com.pl oraz www.jrs-kowalewko.pl przygotowali całą gamę gadżetów związanych z tematyką broni i strzelectwa.

Jesteś fanem strzelania lub masz ochotę spróbować swoich sił w tym sporcie, powinieneś odwiedzić strzelnicę sportową w Kowalewku gm. Kcynia.
Nie miałeś wcześniej styczności z bronią palną? Nic nie szkodzi, nasi instruktorzy przeprowadzą fachowy instruktaż oraz niezbędne szkolenie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu
– sobota od godziny 10:00 oraz w inne dni po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502729974 lub 503340398

Organizujemy równie szkolenia do egzaminu na patent strzelecki do własnego pozwolenia na broń. Zrobisz u Nas również prowadzącego strzelanie.

Materiał: www.jrs-kowalewko.pl