#challengePomagamyKlaudii
Dziękujemy OSP KSRG Kórnica  Kórnica za nominację!!!
Rozpoczynamy challenge skierowany dla Klaudii Mularczyk z Czarncy.
Zasady są bardzo proste. Nominowane jednostki muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów i wpłacić pieniądze na leczenie i rehabilitację Klaudii.
Po wykonaniu zadania udostępniają film na swoim profilu społecznościowym i nominują kolejne jednostki.
Pomóżmy Klaudii wrócić do zdrowia!!!
Dane do wpłat:
Bank Spółdzielczy we Włoszczowie
nr 95 8525 0002 0000 0010 7725 0001
Tytułem: Darowizna dla Klaudii Mularczyk

Nominujemy do challengu:
OSP KSRG Gromadno
@osp brzyskorzystewko
Osp Wawrzynki

Klaudia Mularczyk – pełna energii i radości młoda kobieta, kilka miesięcy temu wyruszyła za granicę by zapracować na swój start w dorosłe życie. Wspólnie z kochającym chłopakiem wiedli intensywne ale spokojne życie w Rotterdamie. Pracowali, bawili się. Niestety jedna chwila odmieniła Ich życie na zawsze… Gdy Klaudia po krótkiej przewie wróciła do pracy na swoją halę produkcyjną – niespodziewanie upadła. Akcja ratunkowa była błyskawiczna – reanimacja, transport, operacja. Szybko okazało się, że w głowie Klaudii znajdowała się tykająca bomba – tętniak, który dokładnie 1 miesiąc temu bez ostrzeżenia pękł! Kobieta do tej pory jest w śpiączce – nie oddycha samodzielnie, nie je, nie mówi. Przed nią nauka życia na nowo! Czeka ją długa i intensywna rehabilitacja. Choć opieka w Holandii jest na bardzo dobrym poziomie to barierą jest język. Klaudia niebawem zostanie przeniesiona na oddział rehabilitacji, jednak bez tłumacza nie będzie ona możliwa. Usługa tłumacza to jeden z większych kosztów jakie generuje leczenie młodej kobiety za granicą. Dodatkowo, potrzebne są środki na dojazdy bliskich do szpitala, a w najbliższym czasie na transport Klaudii do Polski…
Wiemy, że to czego Klaudia potrzebuje teraz najbardziej to obecność kochającej mamy i bliskiemu Jej sercu chłopaka. On jest na miejscu, a dla mamy zabezpieczamy transport i finansujemy Jej pobyt w Rotterdamie na czas pierwszego etapu rehabilitacji.
A jeśli i Wy chcecie wesprzeć Klaudię uruchamiamy specjalnie dla Niej zbiórkę pieniędzy. Środki możecie wpłacać bezpośrednio na nasze konto wykorzystując następujące dane:
Dane do wpłat:
Bank Spółdzielczy we Włoszczowie
nr 95 8525 0002 0000 0010 7725 0001
Tytułem: Darowizna dla Klaudii Mularczyk
https://jestesmyblisko.pl/…/1100-klaudia-mularczyk.html
Fundacja Jesteśmy Blisko
Włoszczowa112

www.jrs-kowalewko.pl