Zapraszamy strzelców oraz wszystkich sympatyków strzelectwa do wzięcia udziału w otwartych Zawodów Strzeleckich – Turnieje Zaliczeniowe, które odbędą się w sobotę 12 listopada oraz 10 grudnia na strzelnicy w Kowalewku.
Rozegrane zostaną konkurencje strzeleckie: pistolet centralnego zapłonu, karabin centralnego zapłonu, pistolet bocznego zapłonu, karabin bocznego zapłonu, pistolet dynamiczny, karabin dynamiczny, Strzelba załadowana, Strzelna rozładowana.
Zawody zgłoszone do kalendarza PZSS.
Na zawodach będzie można zaliczyć w ciągu jednej edycji wszystkie osobo starty potrzebne do przedłużenia licencji zawodniczej na rok 2023.

Organizator zapewnia dla osób nieposiadających broni – broń i amunicję, oraz dostęp do biesiadnika, sprzętu do pieczenia kiełbasek, ognisko oraz dobrą zabawę.

1 edycja – 12 listopada 2022r. godzina 11.00
2 edycja – 10 grudnia 2022r. godzina 11.00

Zapraszamy do kontaktu również wszystkich, co chcieliby dopiero rozpocząć przygodę z strzelectwem lub też chcą uzyskać własne pozwolenie na broń. Więc jeśli jesteś fanem strzelania lub masz ochotę spróbować swoich sił w tym sporcie, powinieneś odwiedzić strzelnicę w Kowalewku (gm. Kcynia). Nie miałeś wcześniej styczności z bronią palną? Nic nie szkodzi, nasi instruktorzy przeprowadzą fachowy instruktaż oraz niezbędne szkolenie.
Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu. 
Strzelania możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502729974 lub 503340398.