Zapraszamy na Zawody Dynamiczne 3GUN w Kowalewku pod patronatem Pani Poseł Ewy Kozaneckiej – 12 grudnia 2020r.

Zapraszamy strzelców oraz wszystkich sympatyków strzelectwa dynamicznego do wzięcia udziału w otwartych zawodach strzeleckich, które odbędą się w sobotę 12 grudnia o godzinie 10 na strzelnicy w Kowalewku. Rozegrane zostaną konkurencje strzeleckie dynamiczne 3GUN oraz strzelba dynamiczna i  pistolet dynamiczny.
Tradycyjnie jak co roku patronat nad zawodami objęła Pani Poseł Ewa Kozanecka.

Zawody zgłoszone do kalendarza PZSS.

Wszystkich uczestników prosimy o zachowanie wszelkich zasad związanych z covid, dystans społeczny, maseczki, prosimy korzystać ze środków do dezynfekcji znajdujących się na strzelnicy,  mile widziane rękawiczki jednorazowe. Przypominamy również iż wszelkie imprezy sportowe odbywają się bez udziału publiczności, oraz w limicie 250 sportowców.

Organizator zapewnia dostęp do biesiadnika, sprzętu do pieczenia kiełbasek, ognisko oraz dobrą zabawę.

Informujemy również iż w związku z przyznaniem Licencji Klubowej PZSS 2021 istnieje możliwość odbierania licencji zawodniczych sportowców JRS Kowalewko.

Zapraszamy do kontaktu również wszystkich, co chcieliby dopiero rozpocząć przygodę z strzelectwem lub też chcą uzyskać pozwolenie na broń. Więc jeśli jesteś fanem strzelania lub masz ochotę spróbować swoich sił w tym sporcie, powinieneś odwiedzić strzelnicę sportową w Kowalewku gm. Kcynia. Nie miałeś wcześniej styczności z bronią palną? Nic nie szkodzi, nasi instruktorzy przeprowadzą fachowy instruktaż oraz niezbędne szkolenie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu w każdą sobotę od godziny 10:00 oraz w pozostałe dni po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502729974 lub 503340398.