W miniony weekend 31 lipca na terenie strzelnicy w Kowalewku zostały przeprowadzone zawody strzeleckie w konkurencjach dynamicznych 3GUN. Zawody te wpisały się już na stałe w cykl imprez sportowych, których celem jest między innymi oddanie hołdu żołnierzom 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej oraz popularyzacja sportu w tym sportu strzeleckiego, postaw patriotycznych, promowaniu walorów rekreacyjno sportowo przyrodniczych regionu.
Zawody zgromadziły kilkudziesięciu strzelców, którzy zaciekle, lecz w sportowym duchu rywalizowali ze sobą.
Uczestnicy mieli do dyspozycji bardzo ciekawe i wymagające tory 3-gun przygotowane przez Urban Practical – praktycznie o strzelectwie dynamicznym
W ostateczności najlepszymi w przeprowadzonych konkurencjach okazali się:

1. Królski Bartosz
2. Kryszak Marcin
3. Cieślar Michał

Na zakończenie wręczono pamiątkowe medale oraz dyplomy, nie zabrakło też cennych upominkówufundowanych przez naszych sponsorów – Sklep Myśliwski Wojski i Montowski, Gerber Gear, Hanet, Strzelnica Kowalewko – MKS Jednostka Ratownictwa Specjalnego w Kowalewku, CRAGtools, MTS Targets 3GUN. Organizator zapewnił dla wszystkich uczestników słodki poczęstunek w postaci domowych wypieków, gorących napojów, tradycyjnie również nie zabrakło pieczonych kiełbasek z ogniska.

Zapraszamy na kolejne zawody „Dynamiczne Pojedynki Strzeleckie” oraz Pistolet 25m, i Karabin 100m – 7 sierpnia  2021 na strzelnicy w Kowalewku.

Zapraszamy