11.11.2023r. na terenie strzelnicy w Kowalewku przeprowadzono finałową rundę w ramach Ligi Strzelectwa Dynamicznego „Blaszanka Kowalewko Challenge”, z cyklu tegorocznych imprez sportowych, których celem było między innymi oddanie hołdu żołnierzom 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej oraz popularyzacja sportu strzeleckiego oraz postaw patriotycznych.

„Blaszanka Kowalewko Challenge” to cykl zawodów sportowych, które rozgrywane były raz w miesiącu a klasyfikacja strzelców prezentowana jest w formie ligi strzeleckiej.

Jest nam miło poinformować iż dzięki wsparciu głównego sponsora „Sklep z bronią i amunicją Wojski i Montowski” przygotowano dla uczestników bardzo atrakcyjne nagrody w postaci bonów podarunkowych: 1 miejsce bon o wartości 1500, 2 miejsce bon o wartości 1000, 3 miejsce bon o wartości 500.

Dziękujemy również pozostałym sponsorom, między innymi firmie www.3GUN.pl, to dzięki nim były rozlosowane atrakcyjne nagrody z pośród wszystkich uczestników finałowej rundy.

 

Ostatecznie najlepsze wyniki finałowej rundy strzeleckiej uzyskali

  1. GRZANKA KACPER – JRS KOWALEWKO
  2. OSIŃSKI PAWEŁ – BTS KALIBER
  3. POLASZEWSKI MATEUSZ – OSS RYBIENIEC

Podczas sezonu strzeleckiego 2023 w zawodach wzięło 80 sportowców z całej polski, dziękujemy za tak liczną rywalizację.

 

Klasyfikacja Ligi 2023 przedstawia się następująco.

 

LP. Nazwisko Imię KLUB
1 GRZANKA KACPER JRS KOWALEWKO
2 WIKARSKI MICHAŁ OSS RYBIENIEC
3 LEŚNIAK SŁAWOMIR OSS RYBIENIEC
4 POLASZEWSKI MATEUSZ OSS RYBIENIEC
5 PRZYBYSZ EMILIA JRS KOWALEWKO
6 SADURSKI MACIEJ JRS KOWALEWKO
7 SKIBA ZBIGNIEW JRS KOWALEWKO
8 OSIŃSKI PAWEŁ BTS KALIBER BYDGOSZCZ
9 KURAŚ MARCIN ZAWISZA BYDGOSZCZ
10 JURUŚ JAN ZAWISZA BYDGOSZCZ
11 OSIŃSKI MAREK OSS RYBIENIEC
12 CZEREMSKI BARTŁOMIEJ AZS CZĘSTOCHOWA
13 SCHWEMIN ANDRZEJ JRS KOWALEWKO
14 SEROCKI JAROSŁAW AMATOR WROCŁAW
15 DOŁKOWSKI MICHAŁ JRS KOWALEWKO
16 JANKOWSKI ARKADIUSZ PETRUCI SHOOTING TORUŃ
17 WŁADECKI KAROL OSS RYBIENIEC
18 FALTYŃSKI ŁUKASZ JRS KOWALEWKO
19 DONARSKI KAMIL PETRUCI SHOOTING TORUŃ
20 WIERCIŃSKI MATEUSZ ZAWISZA BYDGOSZCZ
21 SZABLEWSKI TADEUSZ JRS KOWALEWKO
22 ŚWIATŁOWSKI ROBERT JRS KOWALEWKO
23 POLUSIAK TOMASZ JRS KOWALEWKO
24 JASIŃSKI JACEK JRS KOWALEWKO
25 OBECNY KRZYSZTOF NSS CZARNKÓW

 

Mamy nadzieję, że taka forma rozgrywek, i relatywnie niski próg uczestnictwa w ambitnym współzawodnictwie, rozrusza lokalne środowiska strzeleckie, wyłoni nowe talenty strzelectwa dynamicznego, przyczyniając się do jeszcze większego rozwoju strzelectwa dynamicznego w Polsce.
Nasz cel i misja jest dalej ten sam: ułatwiać dostęp do strzelectwa dynamicznego, wspierać was w stawianiu pierwszych kroków na tej ścieżce, wspólnie trenować.
Z dużą uwagą i w przemyślany sposób są projektowane tory, które są naszym głównym atutem. Przed każdymi zawodami prezentujemy zawodnikom nasze pomysły, co umożliwia uczestnikom przekazywanie nam uwag czy wskazówek jeszcze przed samą imprezą.

Zapraszamy do kontaktu również wszystkich, co chcieliby dopiero rozpocząć przygodę ze strzelectwem lub też chcą uzyskać pozwolenie na broń. Więc jeśli jesteś fanem strzelania lub masz ochotę spróbować swoich sił w tym sporcie, powinieneś odwiedzić strzelnicę w Kowalewku (gm. Kcynia). Nie miałeś wcześniej styczności z bronią palną? Nic nie szkodzi, nasi instruktorzy przeprowadzą fachowy instruktaż oraz niezbędne szkolenie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu.

www.jrs-kowalewko.pl